PATI dub cremona PF25 dvierka na umývačku riadu v šírke 45 a výške 72 cm
Novinka
PATI dub cremona PF25 dvierka na umývačku riadu v šírke 45 a výške 72 cm
Sektorový nábytok BogFran18,00€
Váš nákupný košík je prázdny!














Dvierka na umývačku riadu Pati PF25 sú konštruované tak, aby sa dali uchytiť na čelo plne integrovanej umývačky. Sú nevyhnutné pre dosiahnutie jednotného vzhľadu kuchynskej zostavy.
Lacná sektorová kuchyňa PATI dub cremona je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitnú kuchyňu za dostupnú cenu, či už zariaďujete dom, byt, panelákovú kuchyňu, chatu alebo prenajímanú nehnuteľnosť. Variabilita jednotlivých skriniek Vám umožní vytvoriť kuchynskú linku na mieru, od kompaktných riešení do malých priestorov až po priestranné rohové kuchyne.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, dvierka na umývačku riadu, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farba dvierok | dub cremona |
| Výška | 71,3 cm |
| Šírka | 44,5 cm |
| Hrúbka | 1,6 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Úchytka | plastová |
| Záruka | 2 roky |