TIFFANY sivý lesk T28, dvierka na umývačku riadu v šírke 45 a výške 72 cm
-18 %
TIFFANY sivý lesk T28, dvierka na umývačku riadu v šírke 45 a výške 72 cm
Sektorový nábytok BogFran37,00€
30,30€
Váš nákupný košík je prázdny!




















Dvierka na umývačku riadu Tiffany T28 sú konštruované tak, aby sa dali uchytiť na čelo plne integrovanej umývačky. Sú nevyhnutné pre dosiahnutie jednotného vzhľadu kuchynskej zostavy.
Kuchyňa Tiffany je elegantná sektorová kuchynská linka vo vyhotovení sivý lesk, ktorá vnesie do vašej domácnosti moderný vzhľad. Vďaka čistým líniám a lesklému povrchu opticky presvetlí aj menšie priestory a stane sa ozdobou každej kuchyne. K dispozícii je veľký výber sektorových skriniek rôznych rozmerov a funkcií, takže si kuchyňu jednoducho prispôsobíte presne podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je aj možnosť vyskladať aj rohovú kuchyňu, čím maximálne využijete každý centimeter vášho priestoru.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, dvierka na umývačku riadu, |
| Materiál | MDF dvierka |
| Farba dvierok | sivý lesk |
| Výška | 71,3 cm |
| Šírka | 44,6 cm |
| Hrúbka | 1,6 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Úchytka | kovová |
| Záruka | 2 roky |