TIFFANY sivý lesk T26/D90NW, dolná rohová skrinka v rozmere 90 x 90 cm






















Rohová kuchynská skrinka Tiffany T26 je vynikajúcim riešením, ako efektívne využiť každý centimeter vašej kuchyne a získať úložný priestor aj v rohovej časti zostavy. Vnútro skrinky je rozdelené praktickou policou, ktorá vytvára dva samostatné úložné priestory, ideálne na prehľadné uloženie hrncov, misiek, kuchynského riadu či zásob potravín.
- rohová kuchynská skrinka v rozmere 90x90 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe biela matná v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- MDF dvierka vo farbe sivý lesk,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- kovová úchytka,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Kuchyňa Tiffany je elegantná sektorová kuchynská linka vo vyhotovení sivý lesk, ktorá vnesie do vašej domácnosti moderný vzhľad. Vďaka čistým líniám a lesklému povrchu opticky presvetlí aj menšie priestory a stane sa ozdobou každej kuchyne. K dispozícii je veľký výber sektorových skriniek rôznych rozmerov a funkcií, takže si kuchyňu jednoducho prispôsobíte presne podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je aj možnosť vyskladať aj rohovú kuchyňu, čím maximálne využijete každý centimeter vášho priestoru.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF dvierka |
| Farba korpusu | biela matná |
| Farba dvierok | sivý lesk |
| Výška | 82 cm |
| Šírka | 90 cm (84 cm) |
| Hĺbka | 90 cm (84 cm) |
| skutočný rozmer je 82 x 84 x 84 cm, nakoľko za skrinkou je medzera na rúrky. Pri projektovaní kuchyne však stále počítajte s rozmerom skrinky 90x90cm!!! | |
| Úchytka | kovová |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Záruka | 2 roky |