ELIZA EZ18/D100NW dub wenge, dolná skrinka určená do rohu v šírke 100 cm














Rohová kuchynská skrinka ELIZA EZ18 je riešením, ako efektívne využiť každý centimeter vašej kuchyne a získať úložný priestor aj v rohovej časti zostavy. Vnútro skrinky je rozdelené praktickou policou, ktorá vytvára dva samostatné úložné priestory, ideálne na prehľadné uloženie hrncov, misiek, kuchynského riadu či zásob potravín.
- rohová kuchynská skrinka v rozmere 100x60 cm s prac. doskou,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z drevotriesky vo farbe dub wenge a rijeka svetlá v hrúbke 15 mm,
- univerzálna montáž, ako ľavé aj pravé prevedenie,
- plastová úchytka,
- vrátane 100 cm pracovnej dosky v hrúbke 2,8 cm.
Sektorová kuchyňa ELIZA je elegantná a praktická lacná kuchynská linka, ktorá zaujme jednoduchým dizajnom v kombinácii odtieňov dub wenge a rijeka jasná, vďaka tomu pôsobí teplo, útulne a hodí sa do menších aj priestrannejších interiérov. V ponuke nájdete kompletné zostavy v dĺžkach 180, 220, 240 a 260 cm, prípadne si môžete poskladať sektorovú kuchyňu presne na mieru z jednotlivých modulov podľa rozmerov vašej miestnosti. Kuchynské skrinky ELIZA zahŕňajú horné skrinky (40, 50, 60 a 80 cm), praktické skrinky so sklenenými dvierkami, rohové a digestorové skrinky, ako aj spodné skrinky so zásuvkami, dvierkami, drezovú skrinku či vysokú potravinovú skriňu, ktorá ponúka maximum úložného priestoru.
Parametre výrobku:
| Typ nábytku | kuchyňa ELIZA, lacná kuchynská linka, kuchynská skrinka, |
| Materiál | drevotrieska v hrúbke 1,5 cm |
| Farebné prevedenie korpusu | dub wenge |
| Farebné prevedenie dvierok | dub wenge, pásik: rijeka svetlá |
| Výška | 85 (82 bez pracovnej dosky) x 100 x 60 cm |
| Šírka | 100 cm (80 cm) |
| Hĺbka | 60 cm (52 cm) |
| skutočný rozmer skrinky je 82 x 80 x 52 cm, nakoľko za skrinkou je medzera na rúrky. Pri projektovaní kuchyne však stále počítajte s rozmerom skrinky 100x60cm!!! | |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Tiché dovieranie dvierok | nie |
| Pracovná doska | áno, materiál dosky: drevotrieska s ABS hranou |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Záruka | 2 roky |