PATI svetlý grafit PK19/PF19, dolná kuchynská skrinka na vstavanú rúru 60 cm









Novinka









PATI svetlý grafit PK19/PF19, dolná kuchynská skrinka na vstavanú rúru 60 cm
Sektorový nábytok BogFran62,00€
Dolná kuchynská skrinka 60 cm PATI je prispôsobená na uloženie vstavanej rúry, čím sa stáva nepostrádateľnou súčasťou modernej kuchynskej zostavy. Pod rúrou sa nachádza záslepka. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy.
- spodná kuchynská skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe svetlý grafit v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- pod rúrou je záslepka (bez zásuvky a dvierok),
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI v odtieni svetlý grafit je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá praktické, kvalitné a cenovo dostupné riešenie do domu, bytu, panelákovej kuchyne, na chatu či do prenajímanej nehnuteľnosti. Vďaka sektorovým skrinkám si jednoducho vyskladáte kuchynskú linku presne podľa svojich potrieb, od riešenia do menších priestorov až po priestrannú rohovú kuchyňu.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba predných plôch | svetlý grafit |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 51,8 cm |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | nie |
| Záruka | 2 roky |