PATI svetlý grafit PK12/PF13, dolná kuchynská skrinka 30 cm










Novinka










PATI svetlý grafit PK12/PF13, dolná kuchynská skrinka 30 cm
Sektorový nábytok BogFran60,00€
Dolná kuchynská skrinka 30 cm PATI ponúka šikovné riešenie na odkladanie kuchynských potrieb, hrncov či korenín. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy. Komfort pri používaní zabezpečuje tiché dovieranie dvierok. Minimalistický vzhľad dopĺňa praktická čierna plastová úchytka.
- spodná kuchynská skrinka v šírke 30 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe svetlý grafit v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- plastová úchytka,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Lacná sektorová kuchyňa PATI v odtieni svetlý grafit je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá praktické, kvalitné a cenovo dostupné riešenie do domu, bytu, panelákovej kuchyne, na chatu či do prenajímanej nehnuteľnosti. Vďaka sektorovým skrinkám si jednoducho vyskladáte kuchynskú linku presne podľa svojich potrieb, od riešenia do menších priestorov až po priestrannú rohovú kuchyňu.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba dvierok | svetlý grafit |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Hĺbka | 46,3 cm |
| Úchytka | plastová |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | nie |
| Záruka | 2 roky |