PATI svetlý grafit PF25 dvierka na umývačku riadu v šírke 45 a výške 72 cm
Novinka
PATI svetlý grafit PF25 dvierka na umývačku riadu v šírke 45 a výške 72 cm
Sektorový nábytok BogFran18,00€
Váš nákupný košík je prázdny!


















Dvierka na umývačku riadu Pati PF25 sú konštruované tak, aby sa dali uchytiť na čelo plne integrovanej umývačky. Sú nevyhnutné pre dosiahnutie jednotného vzhľadu kuchynskej zostavy.
Lacná sektorová kuchyňa PATI v odtieni svetlý grafit je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá praktické, kvalitné a cenovo dostupné riešenie do domu, bytu, panelákovej kuchyne, na chatu či do prenajímanej nehnuteľnosti. Vďaka sektorovým skrinkám si jednoducho vyskladáte kuchynskú linku presne podľa svojich potrieb, od riešenia do menších priestorov až po priestrannú rohovú kuchyňu.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, dvierka na umývačku riadu, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farba dvierok | svetlý grafit |
| Výška | 71,3 cm |
| Šírka | 44,5 cm |
| Hrúbka | 1,6 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Úchytka | plastová |
| Záruka | 2 roky |