PATI dub artisan PF26 dvierka na umývačku riadu v šírke 60 a výške 72 cm
Novinka
PATI dub artisan PF26 dvierka na umývačku riadu v šírke 60 a výške 72 cm
Sektorový nábytok BogFran23,00€
Váš nákupný košík je prázdny!
















Dvierka na umývačku riadu Pati PF26 sú konštruované tak, aby sa dali uchytiť na čelo plne integrovanej umývačky. Sú nevyhnutné pre dosiahnutie jednotného vzhľadu kuchynskej zostavy.
Lacná sektorová kuchyňa PATI v prevedení dub artisan je skvelou voľbou pre každého, kto chce spojiť kvalitu, praktickosť a priaznivú cenu. Výborne sa hodí do domu, bytu, panelákovej kuchyne, na chatu aj do prenajímanej nehnuteľnosti. Vďaka sektorovým skrinkám si jednoducho vyskladáte kuchynskú linku presne podľa svojich potrieb, od úsporného riešenia do menšieho priestoru až po veľkú rohovú kuchyňu.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, dvierka na umývačku riadu, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska |
| Farba dvierok | dub artisan |
| Výška | 71,3 cm |
| Šírka | 59,5 cm |
| Hrúbka | 1,6 cm |
| Pracovná doska | nie |
| Úchytka | plastová |
| Záruka | 2 roky |