PATI dub cremona PK24/PF23 vysoká skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm
















Potravinová skriňa na vstavanú rúru PATI je praktický vysoký prvok kuchynskej zostavy, ktorý pomáha naplno využiť dostupný priestor. Skvele poslúži na uloženie suchých potravín, kuchynského príslušenstva aj menších domácich spotrebičov. Vnútro skrine je vybavené funkčnými policami, vďaka ktorým získate úložný priestor a pohodlný prístup ku všetkému, čo potrebujete mať poruke. Stredná otvorená časť je navrhnutá na umiestnenie vstavanej rúry. Skrinka je vyrobená zo 16 mm laminovanej drevotriesky s ABS hranami. Má 10 cm regulovateľné nohy. Komfort pri používaní zabezpečuje tiché dovieranie dvierok. Minimalistický vzhľad dopĺňa praktická čierna plastová úchytka.
- vysoká potravinová kuchynská skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- korpus je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- dvierka sú vyrobené z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- plastové úchytky,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez sokla a vstavanej rúry.
Lacná sektorová kuchyňa PATI dub cremona je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitnú kuchyňu za dostupnú cenu, či už zariaďujete dom, byt, panelákovú kuchyňu, chatu alebo prenajímanú nehnuteľnosť. Variabilita jednotlivých skriniek Vám umožní vytvoriť kuchynskú linku na mieru, od kompaktných riešení do malých priestorov až po priestranné rohové kuchyne.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, |
| Farba korpusu | dub cremona |
| Farba dvierok | dub cremona |
| Výška | 201,7 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 57,6 cm |
| Rozmery otvoru pre vstavanú rúru v/š/h | 59,9 x 56,7 x 58 cm |
| Úchytka | plastová |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Záruka | 2 roky |