TIFFANY sivý lesk T21/D60P, dolná skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm











-18 %











TIFFANY sivý lesk T21/D60P, dolná skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm
Sektorový nábytok BogFran87,00€
71,30€
Kuchynská skrinka Tiffany T21 je prispôsobená na uloženie vstavanej rúry, čím sa stáva nepostrádateľnou súčasťou modernej kuchynskej zostavy. Pod rúrou sa nachádzajú dvierka.
- spodná kuchynská skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe biela matná v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- MDF dvierka vo farbe sivý lesk,
- kovová úchytka,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez sokla a pracovnej dosky.
Kuchyňa Tiffany je elegantná sektorová kuchynská linka vo vyhotovení biely lesk, ktorá vnesie do vašej domácnosti moderný vzhľad. Vďaka čistým líniám a lesklému povrchu opticky presvetlí aj menšie priestory a stane sa ozdobou každej kuchyne. K dispozícii je veľký výber sektorových skriniek rôznych rozmerov a funkcií, takže si kuchyňu jednoducho prispôsobíte presne podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je aj možnosť vyskladať aj rohovú kuchyňu, čím maximálne využijete každý centimeter vášho priestoru.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF dvierka |
| Farba korpusu | biela matná |
| Farba dvierok | sivý lesk |
| Výška | 82 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 52 cm |
| Rozmery otvoru pre vstavanú rúru v/š/h | 59,9 x 56,7 x 52 cm |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cn |
| Úchytka | kovová |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Záruka | 2 roky |