MONET G, komoda
















MONET je praktický sektorový systém vhodný do obývacích izieb. Je vyrobený z laminovanej drevotriesky, dvierka sú z MDF materiálu.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok MONET |
| Materiál | drevotrieska |
| Farebné prevedenie | dub wotan + čierna |
| Výška | 95,7 cm |
| Šírka | 102,8 cm |
| Hĺbka | 39,7 cm |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou, bez chémie |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |