ELIZA EZ15/D60P dub wenge, dolná skrinka na vstavaný sporák v šírke 60 cm










Kuchynská skrinka ELIZA EZ15 ponúka kvalitu za rozumnú cenu. Vnútro skrinky je prispôsobené na uloženie vstavanej rúry. Pod rúrou sa nenachádza zásuvka ani dvierka, je tam len záslepka.
- spodná kuchynská skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm a výške 85 cm s prac. doskou,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z drevotriesky vo farbe dub wenge v hrúbke 15 mm,
- pod rúrou je záslepka (bez zásuvky a dvierok)
- vrátane 60 cm pracovnej dosky v hrúbke 2,8 cm.
Sektorová kuchyňa ELIZA je elegantná a praktická lacná kuchynská linka, ktorá zaujme jednoduchým dizajnom v kombinácii odtieňov dub wenge a rijeka jasná, vďaka tomu pôsobí teplo, útulne a hodí sa do menších aj priestrannejších interiérov. V ponuke nájdete kompletné zostavy v dĺžkach 180, 220, 240 a 260 cm, prípadne si môžete poskladať sektorovú kuchyňu presne na mieru z jednotlivých modulov podľa rozmerov vašej miestnosti. Kuchynské skrinky ELIZA zahŕňajú horné skrinky (40, 50, 60 a 80 cm), praktické skrinky so sklenenými dvierkami, rohové a digestorové skrinky, ako aj spodné skrinky so zásuvkami, dvierkami, drezovú skrinku či vysokú potravinovú skriňu, ktorá ponúka maximum úložného priestoru.
Parametre výrobku:
| Typ nábytku | kuchyňa ELIZA, lacná kuchynská linka, kuchynská skrinka, |
| Materiál | drevotrieska v hrúbke 1,5 cm |
| Farebné prevedenie korpusu | dub wenge |
| Farebné prevedenie dvierok | dub wenge |
| Výška | 85 cm (82 bez pracovnej dosky) |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 50 cm (60 cm s pracovnou doskou) |
| Pracovná doska | áno, drevotrieska s ABS hranou |
| Rozmery pre vstavanú rúru v/š/h: | 59,9 x 56,7 x 50 cm |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Úchytka | nie |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Záruka | 2 roky |