ELIZA EZ11/D40S1 dub wenge, dolná skrinka so zásuvkou v šírke 40 cm












Kuchynská skrinka ELIZA EZ11 ponúka kvalitu za nízku cenu, ktorá poteší každého. Vnútro skrinky tvorí zásuvka a dolný priestor je prakticky rozdelený pomocou police, ktorá vytvára dva samostatné úložné priestory.
- spodná kuchynská skrinka v šírke 40 cm a výške 85 cm s prac. doskou,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z drevotriesky vo farbe dub wenge a rijeka svetlá v hrúbke 15 mm,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- typ zásuvky: obyčajný výsuv s kolieskom,
- plastová úchytka,
- vrátane 40 cm pracovnej dosky v hrúbke 2,8 cm.
Sektorová kuchyňa ELIZA je elegantná a praktická lacná kuchynská linka, ktorá zaujme jednoduchým dizajnom v kombinácii odtieňov dub wenge a rijeka jasná, vďaka tomu pôsobí teplo, útulne a hodí sa do menších aj priestrannejších interiérov. V ponuke nájdete kompletné zostavy v dĺžkach 180, 220, 240 a 260 cm, prípadne si môžete poskladať sektorovú kuchyňu presne na mieru z jednotlivých modulov podľa rozmerov vašej miestnosti. Kuchynské skrinky ELIZA zahŕňajú horné skrinky (40, 50, 60 a 80 cm), praktické skrinky so sklenenými dvierkami, rohové a digestorové skrinky, ako aj spodné skrinky so zásuvkami, dvierkami, drezovú skrinku či vysokú potravinovú skriňu, ktorá ponúka maximum úložného priestoru.
Parametre výrobku:
| Typ nábytku | kuchyňa ELIZA,lacná kuchynská linka, kuchynská skrinka, |
| Materiál | drevotrieska v hrúbke 1,5 cm |
| Farebné prevedenie korpusu | dub wenge |
| Farebné prevedenie dvierok | dub wenge, pásik: rijeka svetlá |
| Výška | 85 cm (82 bez pracovnej dosky) |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 45 cm (60 cm s pracovnou doskou) |
| Pracovná doska | áno, drevotrieska s ABS hranou |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Tiché dovieranie zásuvky | nie |
| Tiché dovieranie dvierok | nie |
| Úchytky | plastové |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Záruka | 2 roky |