Menu
Your Cart

Prepravné podmienky

 

Tovar Vám prepravíme súkromnou kuriérskou spoločnosťou na adresu uvedenú v objednávke.

     

 

Pracovník našej firmy alebo prepravnej spoločnosti avizuje doručenie v deň doručenia na telefónne číslo uvedené v objednávke. V prípade, že Vám deň dodania nebude vyhovovať, môžete si dohodnúť iný náhradný termín doručenia. Táto služba je bezplatná. Po dohode je možné tovar prevziať aj osobne.

 

Cenník prepravy platný od 01.09.2022:

nákup od 0 do 10 000 €............................... 10 €

 

V cene nie je zahrnutá vynáška do domu alebo bytu. Tovar Vám bude dovezený a vyložený pred prvý vchod domu resp. bytu.

 

PREVZATIE TOVARU

 

Doručenie zásielky špedičnou spoločnosťou sa uskutoční v dohodnutom termíne. Pri preberaní tovar dôkladne skontrolujte, skontrolujte či nie je poškodený vonkajší obal tovaru a v prípade, že zásielka obsahuje sklo, okamžite tovar vybaľte a skontrolujte. Reklamácia na tovar bude z našej strany uznaná iba v prípade nepoškodeného vonkajšieho obalu. Ešte raz Vás prosíme o spoluprácu a dôkladnú kontrolu pri preberaní. Záleží nám na tom, aby ste objednaný tovar mohli maximálne využívať a boli s ním maximálne spokojní.

V prípade, že je prepravný obal viditeľne poškodený, tovar prevezmite, ale ihneď na mieste spíšte s vodičom spoločnosti reklamačný protokol. O celej situácii nás telefonicky alebo mailom. Zabezpečíme náhradné diely za poškodené, alebo opravu zásielky. 

 

DOBA DODANIA

Dodacia lehota u tovaru skladom je do 4 pracovných dní, u tovaru na objednávku sa pohybuje od 2 do 12 týždňov.