ELIZA EZ19/D50C dub wenge, vysoká skrinka v šírke 50 cm












Potravinová skriňa ELIZA EZ19 predstavuje vysoký prvok kuchynskej zostavy. Vďaka svojej kapacite je ideálna na uskladnenie suchých zásob, kuchynských pomôcok alebo menších domácich spotrebičov, vďaka čomu budete mať vo svojej kuchyni všetko prehľadne a efektívne zorganizované. Vnútri sa nachádzajú police, ktoré zabezpečujú prehľadné rozdelenie úložného priestoru.
- potravinová kuchynská skrinka v šírke 50 cm a výške 195 cm,
- jednoduchý dizajn,
- vyrobená je z drevotriesky vo farbe dub wenge a rijeka svetlá v hrúbke 15 mm,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- plastové úchytky.
Sektorová kuchyňa ELIZA je elegantná a praktická lacná kuchynská linka, ktorá zaujme jednoduchým dizajnom v kombinácii odtieňov dub wenge a rijeka jasná, vďaka tomu pôsobí teplo, útulne a hodí sa do menších aj priestrannejších interiérov. V ponuke nájdete kompletné zostavy v dĺžkach 180, 220, 240 a 260 cm, prípadne si môžete poskladať sektorovú kuchyňu presne na mieru z jednotlivých modulov podľa rozmerov vašej miestnosti. Kuchynské skrinky ELIZA zahŕňajú horné skrinky (40, 50, 60 a 80 cm), praktické skrinky so sklenenými dvierkami, rohové a digestorové skrinky, ako aj spodné skrinky so zásuvkami, dvierkami, drezovú skrinku či vysokú potravinovú skriňu, ktorá ponúka maximum úložného priestoru.
Parametre výrobku:
| Typ nábytku | kuchyňa ELIZA, lacná kuchynská linka, kuchynská skrinka, |
| Materiál | drevotrieska v hrúbke 1,5 cm |
| Farebné prevedenie korpusu | dub wenge |
| Farebné prevedenie dvierok | dub wenge, pásik: rijeka svetlá |
| Výška | 195 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Hĺbka | 56 cm |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Tiché dovieranie dvierok | nie |
| Úchytky | plastové |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Záruka | 2 roky |