DANTE zelená DT16 šatníková skriňa















Novinka
-10 %















DANTE zelená DT16 šatníková skriňa
Sektorový nábytok BogFran495,00€
445,00€
Dostupné možnosti
Dvojdverová skriňa DANTE v zelenom vyhotovení predstavuje kombináciu moderného dizajnu a funkčnosti. Jej konštrukcia ponúka veľkorysý úložný priestor: hornú a dolnú dvierkovú časť dopĺňa zásuvka, ktorá je ideálna na prehľadné uloženie drobností.
- šatníková skriňa v šírke 93 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona torro v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej zelenej farbe, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- zaoblené predné rohy skrinky,
- možnosť výberu farby kovových úchytiek: čierna alebo zlatá,
- kovové nožičky s výškou 18 cm, v čierno-zlatom prevedení,
- tiché dovieranie dvierok a zásuvky.
Sektorový nábytok DANTE prináša do vašej obývačky, spálne alebo študentskej izby, poriadok a štýl v jednom. Vďaka širokej škále skriniek, ako sú TV stolíky, komody, vitríny, skrine či konferenčný stolík, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, šatníkové skrine, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | dub cremona torro + zelená matná |
| Výška | 197 cm |
| Šírka | 93 cm |
| Hĺbka | 56,5 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |