DANTE antracit DT15 policová skrinka













Novinka
-10 %













DANTE antracit DT15 policová skrinka
Sektorový nábytok BogFran349,00€
314,00€
Dostupné možnosti
Policová skriňa DANTE predstavuje úzky kus nábytku, ktorý je prakticky rozdelený na tri časti: zásuvku, otvorenú policu a priestor za dvierkami.
- policová skrinka v šírke 70,5 cm,
- moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe dub cremona torro v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- predné plochy z MDF materiálu v matnej farbe antracit, zdobené jemným zvislým drážkovaním,
- možnosť namontovať dvierka s ľavým alebo pravým otváraním,
- zaoblené predné rohy skrinky,
- možnosť výberu farby kovových úchytiek: čierna alebo zlatá,
- kovové nožičky s výškou 18 cm, v čierno-zlatom prevedení,
- tiché dovieranie dvierok a zásuvky.
Sektorový nábytok DANTE prináša do vašej obývačky, spálne alebo študentskej izby, poriadok a štýl v jednom. Vďaka širokej škále skriniek, ako sú TV stolíky, komody, vitríny, skrine či konferenčný stolík, si ľahko vyskladáte zostavu na mieru svojim potrebám. Všetky kusy spolu dizajnovo aj rozmerovo ladia.
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorový nábytok, policová skriňa, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF predné plochy |
| Farebné prevedenie | dub cremona torro + antracit matná |
| Výška | 197 cm |
| Šírka | 70,5 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Balenie | demont, určené k samostatnej montáži |
| Údržba | pretrieť vlhkou handričkou |
| Záruka | 2 roky |