TIFFANY sivý lesk T27/D60SP, vysoká skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm






















Potravinová skriňa na vstavanú rúru Tiffany T27 predstavuje vysoký prvok kuchynskej zostavy, ktorý efektívne využíva priestor. Je ideálnym riešením na uskladnenie suchých zásob, kuchynských pomôcok či menších domácich spotrebičov. Vnútorný priestor je rozdelený praktickými policami, ktoré zabezpečujú prehľadné členenie úložného priestoru a jednoduchý prístup ku všetkým uloženým predmetom. Otvorený priestor v strednej časti skrine je určený pre vstavanú rúru.
- kuchynská potravinová skrinka na vstavanú rúru v šírke 60 cm,
- jednoduchý a moderný dizajn,
- vyrobená je z laminovanej drevotriesky vo farbe biela matná v hrúbke 16 mm s ABS hranami,
- MDF dvierka vo farbe sivý lesk,
- pri montáži si vyberiete otváranie dvierok: ľavé alebo pravé,
- kovové úchytky,
- regulovateľné nohy, výška 10 cm,
- tiché dovieranie dvierok,
- bez sokla.
Kuchyňa Tiffany je elegantná sektorová kuchynská linka vo vyhotovení sivý lesk, ktorá vnesie do vašej domácnosti moderný vzhľad. Vďaka čistým líniám a lesklému povrchu opticky presvetlí aj menšie priestory a stane sa ozdobou každej kuchyne. K dispozícii je veľký výber sektorových skriniek rôznych rozmerov a funkcií, takže si kuchyňu jednoducho prispôsobíte presne podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je aj možnosť vyskladať aj rohovú kuchyňu, čím maximálne využijete každý centimeter vášho priestoru.
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, MDF dvierka |
| Farba korpusu | biela matná |
| Farba dvierok | sivý lesk |
| Výška | 214 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 58 cm |
| Rozmery otvoru pre vstavanú rúru v/š/h | 59,9 x 56,7 x 58 cm |
| Regulovateľné nohy | áno, výška 10 cm |
| Úchytka | kovová |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Záruka | 2 roky |