ARAKA kašmír D40, dolná kuchynská skrinka 40 cm
Novinka
ARAKA kašmír D40, dolná kuchynská skrinka 40 cm
Sektorový nábytok TK60,00€
Váš nákupný košík je prázdny!


































Dolná kuchynská skrinka
Lacná sektorová kuchyňa
Parametre výrobku
| Typ nábytku | sektorová kuchyňa, kuchynské linky, kuchynské skrinky, |
| Materiál | laminovaná drevotrieska, ABS hrany, |
| Farba korpusu | čierna + biela |
| Farba dvierok | kašmír |
| Výška bez prac. dosky | 82 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 52 cm |
| Úchytka | kovová |
| Regulovateľné nohy | nie |
| Tiché dovieranie dvierok | áno |
| Pracovná doska | nie |
| Sokel | áno |
| Záruka | 2 roky |